-
Plata prin SMS
Buna,
Am deschis acest topic, desi mai exista o discutie pe aceasta tema in forum (http://forum.seopedia.ro/comert-elec...rin-sms-4.html)
pentru ca informatiile care sunt acolo sunt din perioada 2007-2009, si intre timp lucrurile s-au mai schimbat pe aceasta piata.
Reveneind, vreau sa va rog sa-mi recomandati un procesator / firma cu care lucrati sau stiti despre ea, pentru plata prin SMS.
Ma intereseaza sa colaborez pe termen lung, de aceea as vrea o firma care sa fie serioasa si cu cele mai bune comisioane .
Multumesc anticipat :D
-
Mobile Payments in 50+ Countries | Fortumo.com
Am auzit numai lucruri bune despre ei, am avut un client care colaboara cu ei si era foarte multumit.
-
@-Rares-: cand asta? Dupa 2009 ?
Eu am asteptat raspunsuri la emailuri de la ei cateva luni bune si zero interes din partea lor in 2008-2009 dupa care am renuntat la idee.
-
voxline - colaborez cu ei de 2 ani si totul este OK.
-
mobilpay.ro - lucrez cu ei de mult timp si sunt seriosi...acum vreo 2 ani aveau cele mai mici comisioane
-
Multumesc! o sa-i contactez pe fiecare.
Daca mai aveti si alte recomandari le astept :D