Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 19 din 19

Subiect: Big is Better

Marius Ciocan este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th September 2005
    Locaţie
    Melbourne
    Vârstă
    47
    Posturi
    408
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de laufer
    ....O sa cer sfaturi de la domnul Marius si sper sa le primesc, poate sta linistit ca nu o sa fie un site care o sa-i faca concurenta.
    La asta cu "domunul Marius"... m-ai lasat masca

Sfaturi de la mine vei primi, chit ca-ti vei face un magazin online cu target pe acelasi segment cu al nostru. Pentru ca concurenta nu te omoara ci te intareste. Iar ca individ ce am interese in zona comertului online, caut cu orice pret sa ajut cat pot la consolidarea industriei.

Deci...intreaba cu tupeu.
    Interesat in linkuri quality din siteuri in engleza cat si in acces in PBN.uri non publice. Please PM.

Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th September 2005
    Locaţie
    Melbourne
    Vârstă
    47
    Posturi
    408
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de Dan.Rades
    In alta ordine de ideei, felicitari Marius pentru textele ce insotesc produsele si pentru numele alese.
    Uite si descrierea mea preferata:

Desi leul este regele animalelor, leul de la FunGift.ro nu pare sa fie.

Nu are nimic din personalitatea fioroasa a nobilului animal. Seamana cu Oreste tuns si dat cu gel, numai ca este mult mai simpatic.

Luna viitoare ca tot vine ziua mea, sa mor de nu imi cumpar un urs si o oaie desi nu stiu ce o sa fac cu ele. Pe langa cana de cafea, veioza de tastatura si altele ce le mai am in vizor.
    Sfat: aboneaza-te la newsletter si foloseste cuponul de reducere prezent in fiecare mail. Este cam unul pe luna si daca nu te grabesti cu comanda sau nu ai o data anume pana la care tre sa o faci, mai salvezi niste banuti.
    Interesat in linkuri quality din siteuri in engleza cat si in acces in PBN.uri non publice. Please PM.

Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th September 2005
    Locaţie
    Melbourne
    Vârstă
    47
    Posturi
    408
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de Ciprian Sorlea
    ...
    EMag si FunGift. Sunt si singurele site-uri romanesti de pe care am cumparat.

Multa bafta Marius mai departe, and keep up the great work.
    Thx. Am vazut ca aveai titlul de membru Gold (10 % reducere pe viata). Ai avansat. Este Platinium acum (15% reducere). Poate mai comanzi si anul asta

Ciprian Sorlea este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    5th September 2005
    Locaţie
    Cluj Napoca, Romania
    Vârstă
    42
    Posturi
    885
    Putere Rep
    36

Implicit

Mi-au facut cate produse cu ochiul... usb hub-ul si veioza pentru laptop de exemplu. Apropo... un sfat... pe prima pagina puneti ultimele produse... si exista limitare la o singura pagina... ar trebui sa faceti o paginare la "arhiva"
    Scriem pe blog despre Optimizare site-uri.
    Avem pentru voi peste 20 de Unelte SEO.

Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th September 2005
    Locaţie
    Melbourne
    Vârstă
    47
    Posturi
    408
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de Ciprian Sorlea
    Mi-au facut cate produse cu ochiul... usb hub-ul si veioza pentru laptop de exemplu. Apropo... un sfat... pe prima pagina puneti ultimele produse... si exista limitare la o singura pagina... ar trebui sa faceti o paginare la "arhiva"
    Ma tem ca n-am inteles. Exista sectiunea cu ultimele 7 produse adaugate pe toate paginile, inclusiv pe prima pagina.

Ciprian Sorlea este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    5th September 2005
    Locaţie
    Cluj Napoca, Romania
    Vârstă
    42
    Posturi
    885
    Putere Rep
    36

Implicit

Ok... eu stiu ca am vazut un produs nou in lista de noutati RDF de acu' 2 saptamani... nu mai stiu in ce categorie era... intru pe site... si vreau sa ma duc "inapoi" cu 2 saptamani. Nu pot face asta... ramane deci sa caut prin tot site-ul. S-ar putea sa renunt . Intelegi ideea?
    Scriem pe blog despre Optimizare site-uri.
    Avem pentru voi peste 20 de Unelte SEO.

Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th September 2005
    Locaţie
    Melbourne
    Vârstă
    47
    Posturi
    408
    Putere Rep
    35

Implicit

.....

Luna viitoare ca tot vine ziua mea, sa mor de nu imi cumpar un urs si o oaie desi nu stiu ce o sa fac cu ele. Pe langa cana de cafea, veioza de tastatura si altele ce le mai am in vizor.
    Ti-ai cumparat?

Dan.Rades este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    3rd March 2006
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    275
    Putere Rep
    33

Implicit

oaie nu. dar mi-am luat cana Coffee si suportul de carti de vizita pt. mine si mandra si-a luat si ea niste prostii.

p.s.: freetrans rulez cum primeste consoarta email de la voi cu promotia cum vrea sa comande.

Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th September 2005
    Locaţie
    Melbourne
    Vârstă
    47
    Posturi
    408
    Putere Rep
    35

Implicit

E o reducere d-asta cam o data pe luna... cine nu se grabeste si este abonat la newsletter-ul FunGift, are numai de castigat

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •