Rog recomandari si opinii, in urma experientei personale - daca se poate, legat de furnizori de servicii de plati prin SMS premium, din Europa, de preferat Franta, Germania, Italia.
Pro si contra, preturi si impresii, totul va fi bine primit.
Rog recomandari si opinii, in urma experientei personale - daca se poate, legat de furnizori de servicii de plati prin SMS premium, din Europa, de preferat Franta, Germania, Italia.
Pro si contra, preturi si impresii, totul va fi bine primit.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)