dar vezi ca la js apare o problema.. pt. ca o sa il scrie aiurea in pagina
ar trebui sa il scrii tot codul html intr-o variabila si dupa aceea sa folosesti innerHTML ca sa il arunci in container-ul care te intereseaza
dar vezi ca la js apare o problema.. pt. ca o sa il scrie aiurea in pagina
ar trebui sa il scrii tot codul html intr-o variabila si dupa aceea sa folosesti innerHTML ca sa il arunci in container-ul care te intereseaza
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)