Nici eu nu am zis ca poti face teme perfecte. Cred ca am dreptul sa-mi exprim parerea, nu?

--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

Adica eu iti dau plus pentru ca deja te-au ingropat toti, iar tu imi dai negativ (nu ca m-ar afecta)? Sa-ti dea cine-o vrea de acum incolo plusuri. Bafta multa.