Citat Postat īn original de stefan_hellzone Vezi Post
stiu de mult de program ,nu l-am folosit niciodata.
bogdan, ce vrei sa spui prin " ..... " ?
C-a inceput cu geneza si ca mi se pare un subiect cam inutil. Cei ce activeaza aici, au auzit deja de acest program, program care e prea slab pentru a crea teme bune.