Nu pot sa iti sterg postul, asa ca te intreb: ce e ala "designe"? Adica ce intelegi TU prin cuvantul asta?
Multumesc
Nu pot sa iti sterg postul, asa ca te intreb: ce e ala "designe"? Adica ce intelegi TU prin cuvantul asta?
Multumesc
Trust, but verify.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)