Ca sa poti sa et apuci de lucru DIRECT in notepad ti-ar cam trebui ceva ani (?) de experienta si sa stapanesti html la un minim 80% din 99.99% posibil. Da-ti seama ca trebuie sa ai totul vizualizat, impartit, calculat ... Cel mai util ti-ar fi un WYSIWYG Editor [+] si in felul acesta vei avea mai multe sanse sa inveti (si) sa lucrezi.
--
... parerea mea





Răspunde cu citat



