Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 26

Subiect: Like-uri pagina facebook

zona este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    14th July 2015
    Posturi
    10
    Putere Rep
    0

Implicit Like-uri pagina facebook

Salut. Mai ofera cineva asemenea servicii ?

Am nevoie de minim 10 mii de like-uri pe o pagina de facebook.

Exclus like-uri din alta tara. Like-urile trebuie sa fie din Romania.

BeSeo este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    34
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna seara, doar din romania este exclus, sau pretul este atat de mare incat este muuult mai rentabil sa le obtineti din facebook ads, o campanie buna poate avea un cost decent a 10.000 like , undeva la 400-600 de lei.
    Am tot explicat , like-uri provenite din 3-rd nu sunt bune de nimic , doar ca si volum , nu au activitate , nu interactioneaza decat destul de greu si a platii o suma de 500-600 lei per astfel de like ce defapt in realitate valoarea lor este fix 1 leu ... nu se merita.
    Daca se obtin pentru brand si doar cifra atunci nu au importanta de unde vin si atunci cu siguranta costul per 10.000 nu ar trebui sa fie mai mare de 10-15 euro per 10.000 like.
    Daca doriti intradevar pentru a "face" ceva cu ele , eu va recomand cu incredere facebook ads.

wega77 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    13
    Data înscrierii
    17th January 2014
    Vârstă
    42
    Posturi
    301
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de BeSeo Vezi Post
    muuult mai rentabil sa le obtineti din facebook ads, o campanie buna poate avea un cost decent a 10.000 like , undeva la 400-600 de lei.
    Cum ai reusit asa performanta, in 5 ani, cel mai ieftin am scos 700 like/ 100 ron.
    10.000 la 600. as vrea sa stiu si eu secretul.
    Astept un raspuns, multumesc !

enzoloco este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    9
    Data înscrierii
    26th July 2015
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    39
    Posturi
    355
    Putere Rep
    9

Implicit

Citat Postat în original de wega77 Vezi Post
    Cum ai reusit asa performanta, in 5 ani, cel mai ieftin am scos 700 like/ 100 ron.
    10.000 la 600. as vrea sa stiu si eu secretul.
    Astept un raspuns, multumesc !
    Depinde de nișă.
    Dacă mergi pe chestii fashion...posibil. Daca vrei treburi mai grele, nici o șansă.
    Acum, de când cu ultimul update, poți pune buget pe campanie, nu pe ad. In felul asta poți targeta mai multe audiențe deodată, cu riscuri mult mai mici sa pierzi bani. Și așa...cred că ai șanse mai mari să faci 10k cu 600 lei

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    34
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

Implicit

enzoloco , Fashion este ceea mai scumpa ..... cum ai ajuns la concluzia ca este ieftina ?
    As prefera sa te abtii sa vorbesti sau sa indrumi pe cineva daca o faci prost sau din auzite.
    Tot ce ai spus sunt pure balarii.
    Wega77 PM me , facem o campanie impreuna si te voi indruma.

wega77 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    13
    Data înscrierii
    17th January 2014
    Vârstă
    42
    Posturi
    301
    Putere Rep
    13

Implicit

Ar fi minunat, eu chair pe fashion am nevoie. Poate fac eu ceva gresit de am pretul asa de mare.
    Imi poti da mai multe detalii, daca vrei in PM.

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    34
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

Implicit

Fashion este ceea mai scumpa in facebook. Tipul de mai sus nu stia ce vorbeste.
    Fireste , lasa-mi o adresa de e-mail si iti trimit un export de la o campanie de-a noastra sa vezi si ratecard-urile

enzoloco este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    9
    Data înscrierii
    26th July 2015
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    39
    Posturi
    355
    Putere Rep
    9

Implicit

Citat Postat în original de BeSeo Vezi Post
    enzoloco , Fashion este ceea mai scumpa ..... cum ai ajuns la concluzia ca este ieftina ?
    As prefera sa te abtii sa vorbesti sau sa indrumi pe cineva daca o faci prost sau din auzite.
    Tot ce ai spus sunt pure balarii.
    Wega77 PM me , facem o campanie impreuna si te voi indruma.
    Ai un stil cam agresiv de a te promova....chestia asta cu aruncatul de kkt in altii ca sa iesi tu bine in fata. Si mai dai si negativ? Ti-am intors favoarea si... de la mine o sa se simta mai tare.

Cum am ajuns concluzia ca e ieftin? Din campaniile facute. Este ieftin, este una dintre nisele la care poti aduce likeuri la un pret mic. Ai o audienta imensa aici si este una dintre tarile in care like-ul nu costa mai nimic, mai ales pe fashion. Daca fashion nu e ieftin, atunci ce naiba e mai ieftin, manele? Cum naiba sa fie fashion cea mai scumpa? Pai si atunci promovare seo, sau constructie de website, sau promovare de cursuri online, astea cum sunt, din alea usoare.
    Cum ai ajuns tu la concluzia ca e scump? Ai targetat barbati, ai avut un magazin fashion mai special, sau cum?

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    34
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna seara,
    - Eu nu ma promovez
    - Limbajul dvs lasa de dorit , stiti unde va aflati ?
    - O favoare? Nu , nu o sa se simta chiar deloc , lista noastra de pozitive este impresionanta va asigur , si nu pe pile sau advertoriale oferite gratuit ci pe ajutorul adus acestei comunitati
    - Intoarcerea unui favor era daca contribuiti cu ceva ... si iarasi revin la limbaj
    2: Am sa va raspund punctual , nu este o rusine sa intrebati si am sa va ofer probabil o lectie de marketing.
    - Fashion este cel mai utilizat sistem din romania: In orice colt se vand haine , din 100 de magazine 75% vand haine , parfum , accesori , incaltaminte s.a.m.d ( Mai vizualizati statistici ) ceea ce face automat o piata cu HIGH-BID ) cred ca intelegeti natura acestui cuvant ) si da , este o piata extrem de scumpa.
    - Segmentul de seo constructie website este un segment nu foarte ridicat
    Pentru seo constructie website s.a.m.d este doar o mica sfera din partea de programatori , webmasteri ce apeleaza la cunostinte , audit , agentie s.a.m.d ceea ce face ca si cota de piata aproximativ 6-8 per total conform statisticilor metrice de pe piata romaneasca.
    Si DA , manelele sunt muuuuult mai ieftine decat fashion.
    Si va ofer o invitatie pe la noi , sa va aratam niste grafice , poate invatati ceva , gratuit bineinteles.
    Pe viitor un comportament golanesc , lipsa de civilizatie nu aduce nimic bun.
    Un comportament adecvat aduce foarte multe beneficii acestei comunitati dar si dvs in sine ... va aduce si putin respect de sine.
    V-am spus intr-un post mai sus si am sa ma repet, incercati sa nu mai lucrati pe o ureche.
    Nu intram intr-o polemica interminabila, ci chiar binevoim sa va invitam pe la noi.
    O seara buna si nu ne mai intoarceti favoruri. nu suntem copii si nici nu suntem la gradinita sa ne luam jucariile si sa plecam.
    P.S: In piata romaneasca se duc doar 2 lupte: Magazinele IT-Electrocasnice etc... si cele de fashion , restul sunt pe plan secundar.
    Ultima modificare făcută de BeSeo; 5th February 2018 la 03:56.

Chivu Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    34
    Posturi
    1.124
    Putere Rep
    28

Implicit

700 de likeruri din 100 de ron am prins si eu.
    Beseo..trebuie sa mai si crezi...restul e can can.
    Wega77...am mai vb de chestia asta 😊

Am uitat sa specific...nisa FASHION
    Recomand cu caldura serviciile oferite de Mutari mobila

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Pagina facebook 36.000 like-uri
    De indiscutabil34 în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 20th January 2017, 21:22
  2. Pagina Facebook
    De Mihai Alexandru în forumul Oferte gratuite
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 22nd September 2016, 03:15
  3. Tag in pagina Facebook - HELP!
    De tori7 în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 4th December 2014, 20:16
  4. Conversie cont Facebook la pagina. Risc sa pierd datele si pagina.
    De Winfast în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 9th October 2014, 01:59

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •