Pagina 4 din 7 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul
Rezultate 31 la 40 din 61

Subiect: Cine mai vinde like de facebook ?

  1. #31
    Avatarul lui tynatwine
    tynatwine este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    23rd September 2015
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Am colaborat recent cu Chivu Mihai si am primit exact ce am solicitat. Corespondenta a fost lejera, prin e-mail. Raspunsuri clar si concise.

  2. #32
    Avatarul lui bogdanpodina
    bogdanpodina este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    14
    Data înscrierii
    11th October 2016
    Locaţie
    Baia Mare
    Posturi
    73
    Putere Rep
    14

    Implicit

    Azi mi'a bagat 60 lei in cont (dupa aproape o luna) . 60 in loc de 100 , dar na .

  3. #33
    Avatarul lui CosminAlexandru
    CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    34
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Am sa completez eu restul de topic:
    Individul a creat nici 60% din website ( defapt script la care a lucrat 2 ore maxim 4 - nu 3 zile ) Din tigan , borat , jegos , fel si fel de jignirii nu am fost scos. ( Tocmai de aceea i sa platit doar atat )
    Acuzat ca nu a fost platit , ca nu ia intrat, ca falsific documente etc...
    Intr-un final si-a dat seama ca defapt a fost platit , ca defapt nu era document fals etc..
    In urma acestor actiuni , am o varsta si nu 16 ani si nici nu am timp si starea necesara de conflicte pe internet si nici nu stau sa educ o persoana.
    Sa luat decizia sa ii fie facuta plangere pentru acuzatile aduse + pe parte civila de calomnie ( rasism ) etc.. ... va ramane sa ma stabilesc in jurul orei 19:30 cand voi pleca de la office ce este de facut cu acest flacau.
    Mai departe justitia isi va face datoria.
    Suntem cetateni ai acestei tari si ea va decide.
    In lipsa mea de pe seopedia am avut un deces in familie ( propriul meu copil ) eventual am sa postez cu el poze decedat pentru a fi pe plac domnisorului Podina Bogdan Cosmin , nu este genul meu si nici nu am timp de asa ceva.
    Eu nu am timp si nici nu imi justific viata pe un forum , nu sunt nici tigan , si nici jegos , si nici nu permit unui mucos sa imi jigneasca familia sau persoana mea dupa bunul plac si pentru simplul fapt ca el poate face asta de la o tastatura.
    Justitia va dicta si va rezolva acest lucru.
    In cursul zilei de astazi am cumparat servicii de la alti 2 membri seopedia , de 320 de lei si 60 de lei + un articol 12 lei + like de 180 lei, pot confirma ei.
    P.S: De la domnisorul respectiv nu sa folosit nici macar o secunda , a fost sters de pe server , nu a fost accesat , nici recuperat si nici nimic. SIMPLU DELETED.
    De pe acest forum mai are plangere Catalinux19 care se pare ca sa dat la fund cu acuzati nefondate. Urmeaza utilizatorul @Rapsodia si Dobre Petronel ( desi nu am lucrat vreodata isi permit jigniri si amenintari in privat ... probabil amici de-ai stimabilului ).
    Ultima modificare făcută de CosminAlexandru; 10th March 2017 la 18:14.

  4. #34
    Avatarul lui Rapsodia
    Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.697
    Putere Rep
    29

    Implicit

    Man, sa nu postez mesajul tau necerut de pe Skype! Cu ce te-am jignit? Ia sa vedem ce am postat eu aici:

    OFF : ce-mi plac clientii astia, care nu prea au timp de vorbit la plata dar gasesc imediat ce au platit si ai tu treaba prin oras!

    ON: pana la urma te-a platit sau nu? Ce ai prestat si ce nu a platit?
    Nu vad nicio jignire, am intrebat daca ai platit sau nu, vad ca ai platit abia azi.

    Care teapa? Omul are treaba, o sa plateasca cand are timp, chiar exagerati cu graba asta!
    Aici ti-am luat apararea!

    Au mai fost si altii, nu au fost banati, ba unii au reaparut cu nume noi ( am facut ochii ca la butelie cand am vazut cine face plata, asta e ), deci lucrarti cu banii inainte, evitati tepele sau plata cand au unii chef! Daca nu, jucati in continuare la ruleta!
    Un sfat ca sa nu ia lumea teapa, deci ce ti-am zis ca sa ma zapacesti pe skype, sa zici ca te-am jignit, etc. Ai avut probleme,ok - toti avem, dar nu ne luam de toata lumea ca asa ne place sa ne agitam aiurea. Vezi-ti de afaceri, sau daca iti face placere .. dezvolta topicul.
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

  5. #35
    Avatarul lui nrb220
    nrb220 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    8th February 2014
    Posturi
    238
    Putere Rep
    19

    Implicit

    Daca tot ai deschis subiectul in public, de ce nu publici jignirile si amenintarile din privat de la colegii nostrii.

    De obicei, cei doi colegi de care zici Rapsodia si Catalinux19 sunt colegi cu o anumita reputatie aici, cu vechime care au ajutat comunitatea si imi vine greu sa cred ca te-au jignit / amenintat, dar hai sa vedem si ce au zis in privat.

    Acesta este un forum, unde toata lumea are dreptul la replica, se discuta anumite chestii, nu neaparat doar ceea ce convine unora sau altora. Cui nu ii convine, sa nu scrie, citeasca, comenteze.
    Vand fani facebook. PM sau mail nrb220 @yahoo.com

  6. #36
    Avatarul lui catalinux19
    catalinux19 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    7th October 2013
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    35
    Posturi
    475
    Putere Rep
    23

    Implicit

    Rapsodia, stai linistita ca acest individ bate campii.
    Acum vreo ora m-a sunat ca sa imi spuna ca mi-a facut plangere. Dupa voce, tot el m-a sunat si pe vara rugandu-ma sa sterg un topic de pe arenaweb in care aratam cu probe ca mi-a dat teapa de 60 de lei Se dadea o persoana importanta care ar avea acelasi nume cu individu de mai sus, Stan Cosmin Alexandru, si ca copiii lui cand ii cauta numele pe net gasesc acel topic Intre timp forumul arenaweb a disparut, insa pe net au aparut alte topicuri de la persoane inselate de acest individ https://rstforums.com/forum/topic/10...n-din-giurgiu/ https://rstforums.com/forum/topic/10...trafic-pop-up/
    Dupa cum se vede si acolo, exact cum am spus si eu desi nu cunosteam acele topicuri, asta este practica lui obisnuita. Nu iti face plata dar trimite dovada de plata

    E genul acela clasic de om care dupa ce fura tot el se da in victima, se plange, incepe sa ameninte cu politia.

  7. #37
    Avatarul lui CosminAlexandru
    CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    34
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Catalinux , mi-ai aratat topicuri de pe alte forumuri unde acolo a fost drept la replica , utilizatorul ManutaDeAur sa decis sa imi inapoieze banii toti , in jurul a 2000 de lei : https://rstforums.com/forum/topic/10...comment-645207 - Vezi ca vorbesti mult si prost?
    Pai mi-ai spus ca am luat ceva de la tine si ti-am dat dovezi de plata ... pai arata-ne si noua, si da avocatul mi-a pus la dispozitie datele , te-am sunat si te-am instiintat, ai si inchis dupa 10 secunde 07*** telefonul tau corect?
    De pe arenaweb , gogule moderatorul de acolo este si aici si pe propriul sau forum , il poti ruga pe el sa iti ofere istoricul, tu cica ai fost pacalit de mine , si contactat in vara de mine? Pai de cuvinte suntem satui.
    Si da ai plangere ce sa fac eu nu stau sa ma cert pe forum ci va chem pe fiecare la explicatii ... si sa nu imi umpleti skype cu returnare de fonduri sau scuze in scris ca nu merge.
    Utilizatorul de pe RST sa angajat sa imi plateasca intreaga suma ... pentru ca datorita lui sa ajuns acolo, verifica link.
    Nu ma dau victima prietene ti-am cerut in nenumarate ori dovezi si mi-ai venit cu link de pe alte forumuri.
    Pentru asta avem si calomnie si daune Iar luni ai si proces pentru calomnie si daune... sa nu prezinti si lor tot link de pe alte forumuri. Te salut
    Asa ca domnule Neagoe Catalin , asteptam si dovezi nu ? precum ca tu ai primit teapa
    Ultima modificare făcută de CosminAlexandru; 10th March 2017 la 20:17.

  8. #38
    Avatarul lui catalinux19
    catalinux19 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    7th October 2013
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    35
    Posturi
    475
    Putere Rep
    23

    Implicit

    Stai linistit ca am screenshot-urile Chiar si pe al doilea link este un screenshot dintr-o discutie de-a nostra.
    TU visezi cam mult. N-ai avut o suta de lei sa-i platesti baiatului de mai sus si ai bani de avocati? Unde ai mai auzit tu de avocati care sa aiba datele de contact ale cetatenilor acestei tari bai baiete?

    Abia astept sa ne vedem

  9. #39
    Avatarul lui nrb220
    nrb220 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    8th February 2014
    Posturi
    238
    Putere Rep
    19

    Implicit

    ON: CosminAlexandru ne prezinti si noua, colegilor tai de forum amenitarile si jignirile din privat de la colegii amintiti de tine? Cele pe care ai zis ca le-ai primit in privat, se poate (sau ar fi bine) si printscreen!

    OFF: Ai platit gunoiul la S.C. ADMINISTRAŢIA DOMENIULUI PUBLIC ŞI PRIVAT GIURGIU S.A.???
    Vand fani facebook. PM sau mail nrb220 @yahoo.com

  10. #40
    Avatarul lui CosminAlexandru
    CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    34
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Tipul in cauza a fost platit conform website-ului creat de el 60% si platit , isi are banii si plangerea.
    Problema este la tine iar pe tine chiar vreau sa te intalnesc ... si din ce am inteles eu cam in 60 de zile ar trebui sa ne intalnim la declaratii iti voi face o poza si posta pe aici

Pagina 4 din 7 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Google va vinde reclama pe Facebook
    De puthre în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 27th April 2015, 19:32
  2. De acum poti vinde mai eficient pe grupurile de pe Facebook
    De AntonioTony în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 8th April 2015, 19:24
  3. Vinde cineva share-uri pe FaceBook?
    De Clax în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 19th October 2013, 19:15
  4. Facebook vinde activitatea userilor
    De danP în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 21
    Ultimul Post: 2nd February 2011, 08:02
  5. Facebook vinde activitatea userilor
    De danP în forumul Stiri despre motoarele de cautare, SEO si Marketing
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 31st January 2011, 13:48

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •