asa e in fiecare an.. nu inteleg de ce inca se mai mira lumea de chestia asta![]()
asa e in fiecare an.. nu inteleg de ce inca se mai mira lumea de chestia asta![]()
Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.
Participarea a fost slaba, sponsori au fost doar cu numele ca premii nu au dat. Problema e insa alta. E un festival tot mai contestat si care pare sortit pieirii.
Totusi, cred ca ar trebui sustinut, cu bune si rele, pentru ca avem nevoie de astfel de competitii. Prea multe nu sunt, si daca si astea dispar, numai bine nu e pentru industrie.
Intr-adevar a suferit crunt anul acesta din punctul de vedere al organizarii, al promovarii, dar a reusit totusi sa adune oameni importanti din online, ca vrem sau nu sa recunoastem. Eu zic ca atata timp cat exista, nu poate face decat bine online-ului.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)