Rezultate 1 la 10 din 13

Subiect: ce parere aveti despre Internetics-ul din acest an?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui forapathy
    forapathy este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th May 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    40
    Posturi
    212
    Putere Rep
    35

    Implicit

    asa e in fiecare an.. nu inteleg de ce inca se mai mira lumea de chestia asta
    Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.

  2. #2
    Avatarul lui pustiu
    pustiu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    28th April 2006
    Locaţie
    Cluj Napoca
    Vârstă
    45
    Posturi
    160
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Participarea a fost slaba, sponsori au fost doar cu numele ca premii nu au dat. Problema e insa alta. E un festival tot mai contestat si care pare sortit pieirii.
    Totusi, cred ca ar trebui sustinut, cu bune si rele, pentru ca avem nevoie de astfel de competitii. Prea multe nu sunt, si daca si astea dispar, numai bine nu e pentru industrie.
    Intr-adevar a suferit crunt anul acesta din punctul de vedere al organizarii, al promovarii, dar a reusit totusi sa adune oameni importanti din online, ca vrem sau nu sa recunoastem. Eu zic ca atata timp cat exista, nu poate face decat bine online-ului.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Ce parere aveti despre epromovare-web.ro
    De imation256mb în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 24th April 2009, 22:46
  2. Ce parere aveti despre logo-ul Google
    De haos în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 30th January 2009, 18:46
  3. Ce parere aveti despre asta?
    De eamc în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 7th October 2008, 19:28
  4. Ce parere aveti despre Auto-pedia.com?
    De mermelus în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 18th September 2006, 21:08
  5. Ce parere aveti despre www.helpero.com
    De mo0nrider în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 17
    Ultimul Post: 12th September 2006, 03:26

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •