In cazul in care nu stiti deja despre ce este vorba cititi aici: la orlando si la automarket 1 si 2 .

Eu am opiniile mele, deja exprimate pe acolo, dar sunt curios care e impresia comunitatii de aici, mai ales luand in considerare ca unii dinte voi cunosc istoria actorilor din acest film .