Normal ca asa avea sa se intampla cu traficul.
Iar in viitor ... you never know.
Ideea e ca mie nu-mi plac aceste "lupte" si, cateodata, realizez ca unii oameni nu stiu sa faca management de crizadar se invata din mers.
Normal ca asa avea sa se intampla cu traficul.
Iar in viitor ... you never know.
Ideea e ca mie nu-mi plac aceste "lupte" si, cateodata, realizez ca unii oameni nu stiu sa faca management de crizadar se invata din mers.
blog Daniel Buca
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)