Normal ca asa avea sa se intampla cu traficul.
Iar in viitor ... you never know.

Ideea e ca mie nu-mi plac aceste "lupte" si, cateodata, realizez ca unii oameni nu stiu sa faca management de criza dar se invata din mers.