mentalitatea rent-a-coder si a template-urilor facute pe banda sa traiasca!
Dupa mine, designul e fain, merita cel putin 7-800€. De ce?
[list][*]pretul nu e mare, daca te gandesti ca probabil a durat multe ore realizarea lui (si cine stie cate alte design-uri care "n-au iesit")[*]cu exceptia culorii textului de la meniu, care e cam greu de vazut, usability issues nu prea exista la nivel de design[*]publicul tinta e format din oameni cu bani, care au conexiune buna la internet, designul e menit sa incante ochiul si o face foarte bine[*]in industria sexului se poate castiga bine daca stii sa-ti conduci afacerea (marketing, etc)
[list]
\"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.\" -- Rich Cook