Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Iti dai seama ca am glumit ... am scris un articol comparand avantajele / dezavantajele folosirii unui astfel de script.
E o vorba care spune "cat dai atat primesti" deci pt 10$ cam ce primesti ?
Un calcul rapid imi zice cam ce ai primi pe 5 beri. Acum bineinteles ca trebuie sa tinem cont de faptul ca oamenii se asteapta sa vanda la foarte multi amatori de clone, deci calculul de mai sus este eronat.
Dever's Blog - Atentie! dau cu parerea.
Mai bine ati face un video search engine care sa caute prin toate de 10$.![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)