Postat în original de Voislav Nu inteleg pretul !! Oare te poti increde ca nu vei avea niciodata probleme cu un astfel de script !? Eu nu prea ... Merita riscul.
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Postat în original de Cristian Mezei Merita riscul. Nu cred. Un astfel de script face fata la cateva filmulete pe zi, deci e bun pentru cineva care-l foloseste, doar asa ca distractie, un fel de videoblog nimic mai mult. Nu poti sa te risti cu un astfel de script la o comunitate cu cativa mii de useri.
Sunt convins ca la 10$ e la fel ca YouTube, tu nu ?
Dever's Blog - Atentie! dau cu parerea.
Postat în original de Dever Sunt convins ca la 10$ e la fel ca YouTube, tu nu ? Prin ce-ti faci plauzibila convingerea !?
Mai bine ati face un video search engine care sa caute prin toate de 10$.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum