Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Domeniu stefanescu.ro

Ing3ras este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    10th September 2010
    Locaţie
    Craiova
    Posturi
    379
    Putere Rep
    19

Implicit Domeniu stefanescu.ro

Se afla printre noi colegul care detine stefanescu.ro sau aveti idee cum pot obtine datele acestuia de contact ? Din cate am observat este pe persoana fizica, am discutat cu cei de la register.com unde am vazut ca are ns-urile insa au zis ca nu mai este "gazduit" de ei.

Multumesc in avans celor care ma pot ajuta !
    Vrei sa ti faci fericita iubita/sotia ? Am eu jucarii de plus mari !

geo888 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    12th December 2007
    Posturi
    259
    Putere Rep
    25

Implicit

Citat Postat în original de Ing3ras Vezi Post
    Se afla printre noi colegul care detine stefanescu.ro sau aveti idee cum pot obtine datele acestuia de contact ? Din cate am observat este pe persoana fizica, am discutat cu cei de la register.com unde am vazut ca are ns-urile insa au zis ca nu mai este "gazduit" de ei.

Multumesc in avans celor care ma pot ajuta !
    e destul de dificil de aflat...mai usor ar fi la rotld daca ar fi mai cooperanti...

doar atit am aflat (poate stiai deja) "are adresa de email de contact: m********0@yahoo.com
    Lucrurile nu sunt greu de facut, ceea ce e greu e sa te pui in starea de a le face...

Ing3ras este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    10th September 2010
    Locaţie
    Craiova
    Posturi
    379
    Putere Rep
    19

Implicit

Da, asta stiam deja, mersi oricum. Intre timp am gasit aceasta solutie, o sa o testez sa vad daca raspund favorabil

Dupa cum multi dintre voi ati observat, in ultimul timp rotld.ro nu mai afiseaza la whois informatii personale ale detinatorului unui domeniu.ro. Aceasta este in conformitate cu Legea 677/2001 privind siguranta datelor personale. Daca totusi sunteti nevoiti sa aflati datele personale ale detinatorului de domeniu.ro, acestia sunt pasii care trebuie urmati:
    In original, cerere in vederea obtinerii datelor, care sa cuprinda numele de domeniu si motivul/scopul folosirii datelor de contact;
    In original, declaratia pe propria raspundere din care sa reiasa ca nu va folosi aceste date decat in scopul mentionat in cerere;
    In copie, act de identitate a persoanei care semneaza cererea si declaratia.
    Aceste date se vor trimite prin Posta Romana, la adresa rotld.ro, respectiv: Institutul National de Cercetare - Dezvoltare in Informatica, B-dul. Maresal Averescu 8-10, sector 1, Bucuresti, Cod postal 011455.
    Vrei sa ti faci fericita iubita/sotia ? Am eu jucarii de plus mari !

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Ce domeniu sa aleg EMD sau domeniu normal.
    De florescualin în forumul Subiecte pentru incepatori
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 1st November 2012, 15:26
  2. Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 27th January 2012, 15:14
  3. Link Exchange 3 way domeniu AUTO pot oferi PR3,4 din orice domeniu
    De Iskander în forumul Link/banner exchange
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 16th October 2008, 13:58
  4. domeniu vechi neoptimizat sau domeniu nou
    De gyf_025 în forumul Google
    Răspunsuri: 11