Camera photo eu recomand altceva decat HP. Eu am un Canon Rebel XT ( www.worldphotoblog.com ), as recomanda si nikon d70.
m-am uitat si n-am gasit numarul de canale de receptie.
majoritatea au 20 dar sunt unele cu 32.
alea cu 32 ofera o mai mare precizie si o sincronizare mai buna.