Citat Postat în original de mmariusel Vezi Post
Nu cunosc produsele de mai suspot doar sa iti sugerez ce am eu :

Fujitsu Siemens Loox n560 ( cu gps intern, merge brici pe el igo )
http://www.cel.ro/pda-fujitsu-siemens-loox-n560-l
http://www.navigadget.com/index.php/...ket-loox-n560/

Camera photo eu recomand altceva decat HP. Eu am un Canon Rebel XT ( www.worldphotoblog.com ), as recomanda si nikon d70.
m-am uitat si n-am gasit numarul de canale de receptie.
majoritatea au 20 dar sunt unele cu 32.
alea cu 32 ofera o mai mare precizie si o sincronizare mai buna.