HP e ok , dar nu ai vrea sa folosesti PDA intamplator si ca GPS ? te poti orienta catre MIO A701...
iar Sony H5 e o gluma proasta. in jurul a 1500 ron poti gasi un Canon EOS 350D sau Nikon D50 , parerea mea.
HP e ok , dar nu ai vrea sa folosesti PDA intamplator si ca GPS ? te poti orienta catre MIO A701...
iar Sony H5 e o gluma proasta. in jurul a 1500 ron poti gasi un Canon EOS 350D sau Nikon D50 , parerea mea.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)