Nu cunosc produsele de mai suspot doar sa iti sugerez ce am eu :
Fujitsu Siemens Loox n560 ( cu gps intern, merge brici pe el igo )
http://www.cel.ro/pda-fujitsu-siemens-loox-n560-l
http://www.navigadget.com/index.php/...ket-loox-n560/
Camera photo eu recomand altceva decat HP. Eu am un Canon Rebel XT ( www.worldphotoblog.com ), as recomanda si nikon d70.






Răspunde cu citat