Citat Postat în original de Cristian Mezei Vezi Post
Vreau sa-mi iau un PDA/Telefon HP iPAQ rw6815 si o camera foto Sony DSC-H5.

Are cineva de aici vreo legatura cu modelele de mai sus ? Ceva opinii ?
Nu cunosc produsele de mai suspot doar sa iti sugerez ce am eu :

Fujitsu Siemens Loox n560 ( cu gps intern, merge brici pe el igo )
http://www.cel.ro/pda-fujitsu-siemens-loox-n560-l
http://www.navigadget.com/index.php/...ket-loox-n560/

Camera photo eu recomand altceva decat HP. Eu am un Canon Rebel XT ( www.worldphotoblog.com ), as recomanda si nikon d70.