http://www.neo-fight.tv/2006/09/unbo...p_dv9000t.html
Mi-l iau eu in cateva zile.
Ce parere aveti ?
Nu exista in Romania de vanzare (ca idee).
Review:
http://reviews.cnet.com/HP_Pavilion_...-31974915.html
http://www.neo-fight.tv/2006/09/unbo...p_dv9000t.html
Mi-l iau eu in cateva zile.
Ce parere aveti ?
Nu exista in Romania de vanzare (ca idee).
Review:
http://reviews.cnet.com/HP_Pavilion_...-31974915.html
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)