Pun pariu ca vor scoate (daca nu au scos deja) si chinezii o clona mult mai ieftina si ma gandesc ca aceeasi calitate.
Pun pariu ca vor scoate (daca nu au scos deja) si chinezii o clona mult mai ieftina si ma gandesc ca aceeasi calitate.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)