Ma asteptam la asta, dar nu asa curand. Si functioneaza la fel de bine ca dragonu‘ “meu”. Dispozitive pe care le controlezi cu vocea, ochii si chiar cu mintea. Te doare mintea, la propriu...mai ales cand vezi pretul. Peste 1-1.5 ani, cand vor fi mai ieftine, incerc sa-mi iau si eu.
V-ar “coafa”?
https://www.youtube.com/watch?v=euBDysPgRPQ





Răspunde cu citat

