Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 75

Subiect: Formare echipa TopMonden.ro !

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Aradean
    Aradean este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd January 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    334
    Putere Rep
    0

    Cool Formare echipa TopMonden.ro !

    Am inceput un nou proiect ce cred ca va ajunge sus prin munca si interes Top Monden , pe acest site v-or fi stiri, pareri si topuri de calitate doar ce merita citite ! Daca doresti sa faci parte din echipa topmonden.ro contacteaza-ma !

    Proiectul este in faza BETA, dar impreuna putem realiza ceva frumos, pana acum suntem 4 persoane in echipa.
    Cont facebook persoane echipa:
    1. Cristi Lucian (gib) - EU
    2. Adina Nanes
    3. Flavy Popa
    4. Andrei Gruia

    Vrem sa fim 10 pentru a cuprinde cat mai multe subiecte si pentru a pune ideile si munca fiecaruia cap la cap si sa fim de TOP !
    Daca nu am postat unde trebuie mutati va rog!

  2. #2
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    98
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    4.029
    Putere Rep
    98

    Implicit

    Nu spui nimic despre retributia membrilor echipei
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  3. #3
    Avatarul lui Bogdan Calin
    Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    3.126
    Putere Rep
    49

    Implicit

    Ce beneficii au contribuitorii?

    E "vor", nu "v-or".

  4. #4
    Avatarul lui Aradean
    Aradean este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd January 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    334
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Deocamdata nu m-am gandit la bani sau beneficii, deocamdata trebuie implicare si perseverena pentru a ajunge sus ! Dar pe viitor cand vom avea de unde imparti, totul se va decide de comun-acord (o conferinta unde stabilim impreuna beneficiile fiecaruia) unde vorbim toti si propunem ''norme'" pe care impreuna le oficializam daca cadem deacord. Deci prin comunicare se rezolva totul!
    De urgenta in momentul de fata este sa ne adunam o mana de oameni care sa punem suflet proiectului si sa venim cu diferite idei si sa le materializam ! Totul se bazeaza pe incredere !

  5. #5
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    98
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    4.029
    Putere Rep
    98

    Implicit

    Citat Postat în original de Aradean Vezi Post
    De urgenta in momentul de fata este sa ne adunam o mana de oameni care sa punem suflet proiectului si sa venim cu diferite idei si sa le materializam ! Totul se bazeaza pe incredere !
    Iti urez succes in gasirea unei echipe. Doar ca .... cum ai putea tu sa ma motivezi pe mine sa aloc doua trei ore din timpul personal pentru a pune umarul la ridicarea proiectului tau? Doar cu promisiunea ca in viitor siteul va produce 1 euro din adsense pe care sa il imparti la 10 insi? Si in plus, garantia ca voi primi partea mea de 10 centi care este? Cuvantul tau? Hmm ... personal nu prea ma atrage ideea
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  6. #6
    Avatarul lui Dan
    Dan
    Dan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    111
    Data înscrierii
    17th November 2004
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    3.358
    Putere Rep
    111

    Implicit

    Citat Postat în original de robyroy Vezi Post
    personal nu prea ma atrage ideea
    Nu intelegi ideea de echipa. Pretentiosule.
    Trust, but verify.

  7. #7
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    98
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    4.029
    Putere Rep
    98

    Implicit

    Citat Postat în original de Dan Vezi Post
    Nu intelegi ideea de echipa. Pretentiosule.
    Nu ideea de echipa ma sperie, ci ideea de a lucra pro bono. prefer sa lucrez pro bono pentru mine, atata tot.
    @Aradean, lasand ironiile deoparte, nu mi-o lua in nume de rau, dar tu cauti o echipa de fraieri care sa iti genereze content gratuit si carora sa le poti da un sut in fund cand vrea muschiul tau. Sa nu crezi ca daca ai prins un domeniu cat de cat ok, gata, de maine vor curge banii. O sa fii tare dezamagit.

    --- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

    Aaa, si inca ceva. Ai inceput promitator, dar copy paste nu e solutia castigatoare
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  8. #8
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103

    Implicit

    Citat Postat în original de Dan Vezi Post
    Nu intelegi ideea de echipa. Pretentiosule.
    Ba da eu inteleg, toti muncim din entuziasm, bani nu avem nevoie ca deja suntem bogati, din toata echipa asta un singur om are nevoie de bani si asa este corect, el a gasit numele domeniului (de la ponturi domenii) si doar a investit cel mai mult (40E domeniu + 20Euro gazduirea). Abia dupa ce o sa resuesti sa castigi si tu 10E pe luna o sa intelegi mai bine, pana atunci mult succes

    --- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

    Citat Postat în original de Bogdan Calin Vezi Post
    Am avut nevoie de un imprumut la banca, am comunicat vreo o ora cu o domnisoara, dar tot nu mi l-a acordat.
    Concluzie: Comunicarea nu rezolva totul.
    Conteaza si cum zambesti, culoare ochilor, cat de des mergi la sala si daca are sau nu pe cineva domnisoara. Bonitatea este asa consultativa.
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  9. #9
    Avatarul lui Bogdan Calin
    Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    3.126
    Putere Rep
    49

    Implicit

    Citat Postat în original de lovelife Vezi Post
    Conteaza si cum zambesti, culoare ochilor, cat de des mergi la sala si daca are sau nu pe cineva domnisoara. Bonitatea este asa consultativa.
    Asa ziceam si eu

  10. #10
    Avatarul lui Bogdan Calin
    Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    3.126
    Putere Rep
    49

    Implicit

    Citat Postat în original de Aradean Vezi Post
    Deocamdata nu m-am gandit la bani sau beneficii, deocamdata trebuie implicare si perseverena pentru a ajunge sus ! Dar pe viitor cand vom avea de unde imparti, totul se va decide de comun-acord (o conferinta unde stabilim impreuna beneficiile fiecaruia) unde vorbim toti si propunem ''norme'" pe care impreuna le oficializam daca cadem deacord. Deci prin comunicare se rezolva totul!
    De urgenta in momentul de fata este sa ne adunam o mana de oameni care sa punem suflet proiectului si sa venim cu diferite idei si sa le materializam ! Totul se bazeaza pe incredere !
    Am avut nevoie de un imprumut la banca, am comunicat vreo o ora cu o domnisoara, dar tot nu mi l-a acordat.
    Concluzie: Comunicarea nu rezolva totul.

    Timpul inseamna bani. Un proiect se incepe singur in majoritatea cazurilor... pentru ca pana si fratii se cearta si ajung in tribunale. Sfatul meu este sa-l cresti (cresteti, voi cei care sunteti acum) si apoi sa cautati alti contribuitori (carora sa le oferiti niste beneficii) daca mai doriti.

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Vand topmonden.net
    De Popa Flavian în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 30th March 2012, 18:30
  2. Noua echipa de moderare
    De Cristian Mezei în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 22
    Ultimul Post: 23rd March 2009, 11:56
  3. Caut echipa
    De roooney7 în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 3rd June 2008, 12:52
  4. Sponsorizare echipa de fotbal
    De adizbang_tv în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 24th January 2008, 00:09

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •