Citat Postat în original de jacobs Vezi Post
Filmuletul e dragut , dar nu prea cred ca energia folosita de ei e in totalitate "green" . Si Mc Donalds zice la fel, am lucrat la ei aproape doi ani, una e ce zic, alta e ce fac.
Asta este marketingul,
sub panourile alea verzi sunt milioane de tone de petrol, dar conteaza ce este la vedere, tu vezi ambalajul cutiei si nu ce este in cutie, despre copntinutul cutiei trebuie sa ii crezi pe ei