De ceva timp am inceput si eu sa prestez diferite servicii pentru clienti; veniturile sunt multumitoare, in sensul ca se poate si mai bine. Doream sa stiu daca esti cineva pe aici care a obtinut credit pe baza PFA-ului. Si cat mai multe detalii, daca se poate. As dori sa aflu de la cineva care s-a confruntat in mod direct cu aceasta speta. Multumesc.



Răspunde cu citat