Mamă! Cat offtopic aici... continui eu
Stiti de ce au ajuns atat de 'renumite' vorbele ca: "traim in romania", "suntem romani", "asta-i romanul" ...etc?
Din VINA NOASTRA! Noi am inventat cuvintele astea! Noi ne facem rau de fiecare data cand ne exprimam in cuvintele astea!
Si asta doar din cauza ca: "Romania este o tara libera, si oricine se poate exprima cum vrea". Si uite asa am ajuns de rasul lumii.
M-am saturat de toti pe care-i aud (e a paispea oara cand o zic): "traim in romania", "suntem romani", "asta-i romanul" ...etc. De ce ne umilim singuri? Macar lasati pe altii (francezi, chinezi, maidanezi) sa o faca.
Cat despre acele backlink-uri... nu sunt destinate unor experti, asta e clar!
Insa, sunt destui de multi oameni care alearga dupa astfel de backlink-uri, mai ales ca sunt gratis.