în veci n-o să înțeleg de ce compară unii FB cu google. a, că FB e în clipa asta mai "trendy", da, OK. dar așa era și MySpace acum câțiva ani
Competitia e intotdeauna sanatoasa. E cam aiurea sa imi doresc asta in timp ce i-au bani de la google in fiecare luna dar sper ca facebook sau altcineva sa aiba intr-o zi macar 30 din piata de search engine.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)