Am vazut la stiri ca aseara a ars in Bucuresti depozitul unui distribuitor de calculatoare... Depozit mare, format din cateva hale imense... Si cum astia parca sunt tampiti, de frica reclamei, nu au zis numele... Stie cineva despre cine este vorba ?
Am vazut la stiri ca aseara a ars in Bucuresti depozitul unui distribuitor de calculatoare... Depozit mare, format din cateva hale imense... Si cum astia parca sunt tampiti, de frica reclamei, nu au zis numele... Stie cineva despre cine este vorba ?
Daca ai nevoie de un programator... | Nu folosesc !YM
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)