Am vazut la stiri ca aseara a ars in Bucuresti depozitul unui distribuitor de calculatoare... Depozit mare, format din cateva hale imense... Si cum astia parca sunt tampiti, de frica reclamei, nu au zis numele... Stie cineva despre cine este vorba ?
Versiune printabilă
Am vazut la stiri ca aseara a ars in Bucuresti depozitul unui distribuitor de calculatoare... Depozit mare, format din cateva hale imense... Si cum astia parca sunt tampiti, de frica reclamei, nu au zis numele... Stie cineva despre cine este vorba ?