Si eu am adblock dar nu blocheaza multe chestii, gen reclamele la concertul DM.Postat în original de Iskander @ Mar 6 2006, 01:27 AM) [post=11682
Faza nashpa e ca de un timp la adblock nu mai imi apare smecheria aia sa pot sa blochez Flash.
Stiu ca mai demult aparea, dar de un timp nu mai apare si nu pot sa blochez Flash.
Nu ai putea sa exporti filtrele tale de adblock sa vedem si noi ce ai de iti blocheaza tot
Chiar ma intereseaza ca reclamele astea Flash cu sunet sunt enervante rau.
La adblock options poti sa dai export ]
hai ca am dezactivat.
aveam blocat softure, dap enervanta
traiasca adblock
cate reclame sunt pe site-urile astea si uitasem
[/QUOTE]
Si eu am adblock dar nu blocheaza multe chestii, gen reclamele la concertul DM.
Faza nashpa e ca de un timp la adblock nu mai imi apare smecheria aia sa pot sa blochez Flash.
Stiu ca mai demult aparea, dar de un timp nu mai apare si nu pot sa blochez Flash.
Nu ai putea sa exporti filtrele tale de adblock sa vedem si noi ce ai de iti blocheaza tot
Chiar ma intereseaza ca reclamele astea Flash cu sunet sunt enervante rau.
La adblock options poti sa dai export filters (in caz ca nu stiai).


, dap enervanta 

Răspunde cu citat


