Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 16 din 16

Subiect: Bannere Cu Sunet

  1. #11
    Avatarul lui zamolx3
    zamolx3 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    27th February 2006
    Posturi
    42
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Iskander @ Mar 6 2006, 01:27 AM) [post=11682
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    hai ca am dezactivat.
    aveam blocat softure , dap enervanta traiasca adblock

    cate reclame sunt pe site-urile astea si uitasem
    Si eu am adblock dar nu blocheaza multe chestii, gen reclamele la concertul DM.
    Faza nashpa e ca de un timp la adblock nu mai imi apare smecheria aia sa pot sa blochez Flash.
    Stiu ca mai demult aparea, dar de un timp nu mai apare si nu pot sa blochez Flash.

    Nu ai putea sa exporti filtrele tale de adblock sa vedem si noi ce ai de iti blocheaza tot
    Chiar ma intereseaza ca reclamele astea Flash cu sunet sunt enervante rau.
    La adblock options poti sa dai export ]
    hai ca am dezactivat.
    aveam blocat softure , dap enervanta traiasca adblock

    cate reclame sunt pe site-urile astea si uitasem
    [/QUOTE]

    Si eu am adblock dar nu blocheaza multe chestii, gen reclamele la concertul DM.
    Faza nashpa e ca de un timp la adblock nu mai imi apare smecheria aia sa pot sa blochez Flash.
    Stiu ca mai demult aparea, dar de un timp nu mai apare si nu pot sa blochez Flash.

    Nu ai putea sa exporti filtrele tale de adblock sa vedem si noi ce ai de iti blocheaza tot
    Chiar ma intereseaza ca reclamele astea Flash cu sunet sunt enervante rau.
    La adblock options poti sa dai export filters (in caz ca nu stiai).

  2. #12
    Avatarul lui EPoX
    EPoX este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th January 2006
    Locaţie
    Romania / Iasi
    Vârstă
    41
    Posturi
    438
    Putere Rep
    39

    Implicit

    boxele la maxim le tin tot timpul eu reglez volumul din winamp .. si imaginati-va ce iese d ela un asemenea banner cu sunet .. le urasc tare de tot/
    Advertising and news - https://www.iasi4u.ro

  3. #13
    Avatarul lui Iskander
    Iskander este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th December 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    43
    Posturi
    749
    Putere Rep
    39

    Implicit

    Citat Postat în original de zamolx3 &#064; Mar 6 2006, 08&#58;57 AM) [post=11689
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Si eu am adblock dar nu blocheaza multe chestii, gen reclamele la concertul DM.
    Faza nashpa e ca de un timp la adblock nu mai imi apare smecheria aia sa pot sa blochez Flash.
    Stiu ca mai demult aparea, dar de un timp nu mai apare si nu pot sa blochez Flash.

    Nu ai putea sa exporti filtrele tale de adblock sa vedem si noi ce ai de iti blocheaza tot
    Chiar ma intereseaza ca reclamele astea Flash cu sunet sunt enervante rau.
    La adblock options poti sa dai export filters (in caz ca nu stiai).
    eu am doar cateva care le-am dat cand l-am instalat, cred ca mi le blocheaza ca le-am pus pe domenii in special ads2.softur]
    Si eu am adblock dar nu blocheaza multe chestii, gen reclamele la concertul DM.
    Faza nashpa e ca de un timp la adblock nu mai imi apare smecheria aia sa pot sa blochez Flash.
    Stiu ca mai demult aparea, dar de un timp nu mai apare si nu pot sa blochez Flash.

    Nu ai putea sa exporti filtrele tale de adblock sa vedem si noi ce ai de iti blocheaza tot
    Chiar ma intereseaza ca reclamele astea Flash cu sunet sunt enervante rau.
    La adblock options poti sa dai export filters (in caz ca nu stiai).
    [/QUOTE]

    eu am doar cateva care le-am dat cand l-am instalat, cred ca mi le blocheaza ca le-am pus pe domenii in special ads2.softure.com etc

    oricum uitati aici
    Fișiere atașate Fișiere atașate
    Ghid de optimizare SEO pentru începători și nu doar!

  4. #14
    Avatarul lui Quatze
    Quatze Guest

    Implicit

    Top 3 reclame enervante :

    1. Reclama la Clicknet cu WW beetle care se decupeaza din pagina ...pana vezi X -ul de "close" care e cu aceeasi culoare ca si fundalul iti vine sa omori pe cineva. Apare pe Prosport,GSP,

    2. Reclamele Connex care umplu tot ecranul cu verdele ala enervant

    3. Reclama la bergenbier (rollover)...cand intru pe un site de-asta si vad galben de la bergenbier am ajuns sa ocolesc cu mausu zona aia.


    astia chiar nu isi dau seama ca lumea fuge de pe siteurile lor din cauza reclamelor enervante.

  5. #15
    Avatarul lui FireEyes
    FireEyes este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    22nd October 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    962
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Citat Postat în original de Quatze &#064; Mar 6 2006, 12&#58;47 PM) [post=11710
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Top 3 reclame enervante :

    1. Reclama la Clicknet cu WW beetle care se decupeaza din pagina ...pana vezi X -ul de "close" care e cu aceeasi culoare ca si fundalul iti vine sa omori pe cineva. Apare pe Prosport,GSP,

    2. Reclamele Connex care umplu tot ecranul cu verdele ala enervant

    3. Reclama la bergenbier (rollover)...cand intru pe un site de-asta si vad galben de la bergenbier am ajuns sa ocolesc cu mausu zona aia.
    astia chiar nu isi dau seama ca lumea fuge de pe siteurile lor din cauza reclamelor enervante.

    Calculatoarele mai putin performante pot fi blocate temporar de reclamele 1 si 3 si functi]
    Top 3 reclame enervante :

    1. Reclama la Clicknet cu WW beetle care se decupeaza din pagina ...pana vezi X -ul de "close" care e cu aceeasi culoare ca si fundalul iti vine sa omori pe cineva. Apare pe Prosport,GSP,

    2. Reclamele Connex care umplu tot ecranul cu verdele ala enervant

    3. Reclama la bergenbier (rollover)...cand intru pe un site de-asta si vad galben de la bergenbier am ajuns sa ocolesc cu mausu zona aia.
    astia chiar nu isi dau seama ca lumea fuge de pe siteurile lor din cauza reclamelor enervante.
    [/QUOTE]


    Calculatoarele mai putin performante pot fi blocate temporar de reclamele 1 si 3 si functioneaza in deep slow motion
    Radio live | Taxi
    text ce tine loc de imagine ;)

  6. #16
    Avatarul lui zamolx3
    zamolx3 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    27th February 2006
    Posturi
    42
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Iskander &#064; Mar 6 2006, 12&#58;19 PM) [post=11707
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    eu am doar cateva care le-am dat cand l-am instalat, cred ca mi le blocheaza ca le-am pus pe domenii in special ads2.softure.com etc

    oricum uitati aici
    Multumesc pentru filtre
    La mine, un http://*.adlink.ro a rezolv]
    eu am doar cateva care le-am dat cand l-am instalat, cred ca mi le blocheaza ca le-am pus pe domenii in special ads2.softure.com etc

    oricum uitati aici
    [/QUOTE]

    Multumesc pentru filtre
    La mine, un http://*.adlink.ro a rezolvat problema pentru cinemagia.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Bye Bye bannere cu PayPal
    De Cristian Mezei în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 38
    Ultimul Post: 10th April 2009, 22:37
  2. costuri bannere
    De pitagora în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 20th December 2008, 09:56
  3. Oferta bannere PR 4
    De dexter în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 6th August 2008, 12:27
  4. Vand bannere!
    De freezy în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 6th October 2007, 09:54
  5. Vand Bannere
    De adyd07 în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 6th October 2007, 00:22

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •