salut, nu pot accesa trafic.ro, nici macar de la mai multe calculatoare. initial am observat ca mi-a disparut sigla lor de pe site, iar daca incerc sa accesez situl direct, nu functioneaza.
se pare ca serverele mai pica si pe la cse mai mari