Doar eu vad asta, sau toata lumea ?
toata lumea
mi-au zis multi si pe messenger, nu e o chestie care sa tina de retea sau mai stiu eu ce
Noah stiu, si nu e prima oara cand pica. Vroiam doar sa stiu ca nu e ceva legat de cache la mine (mi s-a mai intamplat).
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Nu am dat edit la ultimul post, ca sa fiu sigur ca citeste lumea
Se pare ca este o pauza de intretinere(maintenance)
http://www.webmasterworld.com/forum89/14283.htm
A mai fost odata picat, cam acum 1 luna si a afisat aceeasi pagina.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)