Doar eu vad asta, sau toata lumea ?
Versiune printabilă
Doar eu vad asta, sau toata lumea ?
toata lumea
mi-au zis multi si pe messenger, nu e o chestie care sa tina de retea sau mai stiu eu ce
Noah stiu, si nu e prima oara cand pica. Vroiam doar sa stiu ca nu e ceva legat de cache la mine (mi s-a mai intamplat).
Nu am dat edit la ultimul post, ca sa fiu sigur ca citeste lumea :)
Se pare ca este o pauza de intretinere :D (maintenance)
http://www.webmasterworld.com/forum89/14283.htm
A mai fost odata picat, cam acum 1 luna si a afisat aceeasi pagina.