mai deci daca a ajung pe wikipedia si a reusit si sa dea edit si sa lege cateva cuvinte e de laudat. Te mai uiti la gramatica? pentru varsta lui sa vorbesti cu "io" si sa zici niste chestii fara sens e ceva normal... cat despre "mingia" e posibil sa fie typo