Mi se intampla si mie destul de des, renunt sa postez cate un mesaj si apoi revin si il rescriu sau nu...
Mi se intampla si mie destul de des, renunt sa postez cate un mesaj si apoi revin si il rescriu sau nu...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)