Sfat: beti cate un pahar-doua de vin inainte a de intra pe forum ca sa eliminati autocenzura
Si mie mi se intampla.
Sfat: beti cate un pahar-doua de vin inainte a de intra pe forum ca sa eliminati autocenzura
Si mie mi se intampla.
Si mie mi se intampla des. In special cand incerc sa scriu replyuri la posturi tampite (nu pe seopedia, aici nu prea sunt posturi tampite).
dap, de multe ori mi se intampla si mie..
si uneori zic si chestii de genul "de ce sa ma complic, nu e treaba mea, decat sa fiu inteles gresit mai bine imi vad de ale mele"
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
+1 .. suntem cam dereglati ... se impune o functie in forum care face autosave![]()
Ma regasesc atat de bine in ceea ce spuneti ... pana si comentariul asta l-am scris la a 3-a tentativa.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)