Frumos manifestul. Parerea mea e ca trebuie sa muncim vreo 50 de ani la capacitate maxima (adica de vreo 10 ori mai mult decat acum) pentru a recupera diferenta fata de Europa.
Eu aplic principiul munceste, munceste, munceste si rezultatele sunt foarte bune.



Răspunde cu citat