Asta e buna, nu gluma! Spameri, ce tam...piti; chiar nu le vad scopul...
Se tine de cuvant, da.![]()
Asta e buna, nu gluma! Spameri, ce tam...piti; chiar nu le vad scopul...
Se tine de cuvant, da.![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)