Poate fi un lucru bun sau un lucru rau in preluarea de continut automat prin rss ?
Vreau sa ma apuc de 2 proiecte cu preluare automata prin rss si nu stiu cat de bine ar fi .
Poate fi un lucru bun sau un lucru rau in preluarea de continut automat prin rss ?
Vreau sa ma apuc de 2 proiecte cu preluare automata prin rss si nu stiu cat de bine ar fi .
Display Iphone - Componente si accesorii telefoane mobile.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)