Cand vine vorba de profitshare pot spune ca desi au restrictii destul de multe, daca ai timp sa faci review-uri sau macar prezentari de produse, comisioanele vor fi destul de multe. eMAG vinde orice, oricand, oricum! Numai ca necesita mai mult timp.
Nu am facut averi insa cateva sute de euro am scos si eu prin profitshare, deci il recomand.
P.S. Multumesc tuturor celor care mi-au trimis sfaturi pe pm, mi-ati fost de mare ajutor. Am inregistrat primul comision azi pe nisa de fashion, nu mult doar 4,76 lei insa cel mai important e ca am spart gheata ca deja imi faceam mari probleme.



Răspunde cu citat