Te-ai uitat peste al meu? Nu de alta dar daca nu copiezi modelul exact nu ajungi niciunde.![]()
Te-ai uitat peste al meu? Nu de alta dar daca nu copiezi modelul exact nu ajungi niciunde.![]()
nah, stii ca pe mine nu ma duce capureduceri pe fashion, ca acolo e felia mea. Am cateva domenii pe reduceri, dar incerc cu asta sa vad si eu ce sfaraiala e
Poate imi comunici totusi un pret pentru dihania aia a ta, asa, din feb incolo.
sa vezi cu 1,2 virale facute de un designer bun ce avant isi ia + puterea ta de promovare cu milioanele de siteuri pe care le ai.
la anu de black friday nu-ti sta nimic in fatasi astia ar fi doar bani din afiliere, ce sa mai vorbim pe langa de la cei care nu-s in 2parale sau piata digitala dar vor sfintenie de pe Hallelujah. Contra cost, desigur
![]()
de ce esti rautacios, ca nu am "milioane". zi si tu "sutele"
acum am urcat un wp chior pe o tema modificata pe subiecte date, nu mi am batut capul cu designul niciodata,
sutele de milioane?![]()
hahahahai ca 2 decembrie se anunta decent, am 4 comisioane in primele 45 minute ale zilei, de ar tine-o in ritmul asta
![]()
s-au intors skiorii tai![]()
inca unu... cred ca astia sunt pe tura inversa...
poate-i aceeasi persoana. ce zice ip-ul?
5 ip, 4 siteuri. hai ca am facut mirc
mess ceva? skype ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)