Postat în original de
tetele
Aha! Da, o idee buna! Vom vorbi cu advertiserii, insa nu garantez ca se va rezolva foarte repede. Daca se schimba ceva, revin aici cu detalii.
In alta ordine de idei, mie mi se pare ciudat sa vorbim ORICE despre 2Parale intr-un singur topic. AFAIK, scopul thread-urilor/topic-urilor de pe forumuri este sa grupeze posturile care apartin aceleiasi discutii. Acum vreo 2 zile am primit un PM cu sugestii pentru 2PPI, l-am rugat pe cel care mi-a scris sa faca un topic dedicat sa vada toata lumea. Acolo a murit conversatia. :) Nu este forumul meu, dar am moderat/administrat si eu vreo 2 si stiu ca e enervant sa vezi discutii "la gramada" :D