Tetele: vorba vine, in ideea ca exista pana in acest moment o multime de comisione respinse fara motivati, sau in momentul in care am cerut motivele ne am luat-o peste bot :)
Personal gasesc ca este o rezolvare in afisarea procentelor pentru ca va forta magazinul sa fie f obiectiv si sa faca eforturi in a si reduce procentul. Nu vad nici un motiv, pentru care eu sa promovez un magazin ce are o rata de respingere a comisioanelor de 40-50%.
Mi ar fi placut sa vad statistica comisioanelor respinse pentru contul meu de afiliat si statistica pentru toti afiliatii. Poate ca eu sunt faptul particular :)

