In centrul de plati nu apare absolut niciun mesaj. Mai astept cateva zile, dupa care le voi trimite un e-mail.
In centrul de plati nu apare absolut niciun mesaj. Mai astept cateva zile, dupa care le voi trimite un e-mail.
Momentan este/sunt 9 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 9 vizitatori)