Postat în original de Marius Ciocan Este o regula pe care o inveti printre primele cand te apuci sa inveti AdWords. Daca te apuci. "Daca faci AdSense si AdWords in acelasi site, foloseste tool-urile AdWords si exclude-ti site-ul." Nu fac nici o campanie prin AdWords ... dar ceea ce-ai spus tu mi se pare de bun simt, logic, nu de invatat
Va invit sa studiati date tehnice motociclete si sa vizionati graffiti
Cred ca sa inveti AdWords a fost mult spus; dar ideea cred ca a fost ca si a ta, @miealex, doar exprimarea a fost mai...ne-exprimata.
hehe. asta e funny
Scriu si eu din cand in cand despre mobila si amenajari interioare
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum