Unde ai facut scoala? Gradinita, scoala generala, poate si liceu?
Daca ai facut-o pe banii tai sau ai parintilor, mea culpa. Daca nu ...

Citat Postat în original de adypit Vezi Post
Sincer nici daca as avea venituri de 100.000 $ lunar din adsense nu as plati nici macar 1 % la stat. Sincer in cazul meu statul nu m-a ajutat cu nimic pana acum , ba mai mult chiar mi-a dat de furca in unele lucruri.ce interes as avea sa impart munca mea ? ?
Eu asa as face chiar daca nu e corect.cand vom avea un sistem mai organizat si fara ..... oameni de nimic care ne conduc ..atunci da.