Am primit un mail prin care cei de la Google ma anunta ca mi-au reactivat contul In concluzie, se poate sa fii primit inapoi daca isi dau seama ca intr-adevar esti nevinovat. De data asta o sa fiu mai atent. Voi mai stiti pe cineva care a fost primit inapoi in program?