Recent am descoperit in momentul in care doream sa definesc un non channel optiunea :
"Show this channel to advertisers as an ad placement "
Aveti experienta in aceasta privinta ?
S-au imbunatatit castigurile pe respectivele zone ?
Recent am descoperit in momentul in care doream sa definesc un non channel optiunea :
"Show this channel to advertisers as an ad placement "
Aveti experienta in aceasta privinta ?
S-au imbunatatit castigurile pe respectivele zone ?
La mine da....o perioada.
Nu pot spune ca e un salt. Dar e bine sa arati ce poti oferi prin canalele tale.
Unii te pot alege pe tine sa le afisezi reclamele.
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Si unde se vad canalele mele promovate mai exact ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)