Recent am descoperit in momentul in care doream sa definesc un non channel optiunea :
"Show this channel to advertisers as an ad placement "
Aveti experienta in aceasta privinta ?
S-au imbunatatit castigurile pe respectivele zone ?
Versiune printabilă
Recent am descoperit in momentul in care doream sa definesc un non channel optiunea :
"Show this channel to advertisers as an ad placement "
Aveti experienta in aceasta privinta ?
S-au imbunatatit castigurile pe respectivele zone ?
La mine da....o perioada.
Nu pot spune ca e un salt. Dar e bine sa arati ce poti oferi prin canalele tale.
Unii te pot alege pe tine sa le afisezi reclamele.
Si unde se vad canalele mele promovate mai exact ?